O nas
Realizacje
Kontakt

Deski tarasowe Poznań

Wieloletnie doświadczenie w budowie tarasów w Poznaniu i sąsiednich miejscowościach pozwoliło mi oddzielić przysłowiowe „ziarna od plew”. Dlatego sprzedaję tylko wybrane materiały, z którymi sam pracowałem i wiem, że sprawują się naprawdę dobrze nie tylko tuż po montażu, lecz także wiele lat po zakończeniu inwestycji. I o to chodzi! Bo w przypadku desek tarasowych kluczowe są dwie sprawy: estetyka i trwałość. Z tego powodu u mnie kupisz to, do czego sam mam przekonanie, bo po prostu sprawdza się w praktyce u moich klientów. Śmiało mogę powiedzieć, że oferuję tylko te produkty, które uważam za najlepsze dostępne na rynku.

Oczywiście materiały różnią się: jedne wymagają konserwacji, inne nie; kompozyt i drewno pracują inaczej, odmiennie reagują na zmiany temperatury i wilgotności, inaczej też wyglądają. Osobiście uważam, że do każdego tematu należy podejść indywidualnie i dobrać surowiec do oczekiwań klienta. Dlatego kluczowe jest rozpoznanie tych potrzeb a to najlepiej wychodzi w bezpośredniej rozmowie. Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego pod numerem 888 133 166 - chętnie doradzę oraz wyjaśnię, czym poszczególne materiały różnią się od siebie, jakie są ich cechy charakterystyczne. Dodam też, że jeśli przed zakupem będziesz potrzebować próbek desek tarasowych z drewna lub kompozytu, aby je obejrzeć na żywo i przymierzyć do elewacji i stolarki, to mogę Ci je dostarczyć. Podobnie w kwestii systemów montażowych, legarów, klipsów, wkrętów oraz akcesoriów do poziomowania – podpowiem, które rozwiązania w danym przypadku sprawdzą się najlepiej i jeśli będziesz tego potrzebować, pomogę policzyć ilość potrzebnych materiałów.Deski tarasowe - profesjonalne usługi w PoznaniuJestem dystrybutorem:

- systemów Ultrashield
- systemów Timberness
- naturalnych desek z jesionu termowanego

Oprócz kompleksowej obsługi inwestycji, oferuję swoim klientom także możliwość zakupu samych materiałów. Jeśli chcesz się zaopatrzyć w potrzebne surowce bez usługi montażu, to chętnie Ci je dostarczę. Zamówione deski, legary i wszelkie niezbędne akcesoria mogę bez problemu wysłać w każde miejsce w Polsce.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Tomasz Stiller
888 133 166

Skontaktuj się z nami