O nas
Realizacje
Kontakt

Taras Timberness Poznań

Taras Timberness to znakomita propozycja dla osób ceniących sobie rodzime, polskie produkty. Kompozyt ten jest produkowany w Polsce a siedziba firmy Fiberlab mieści się pod Krakowem, co obniża koszty transportu, zarówno te, które mają wpływ na ostateczną cenę produktu, jak i na cenę, którą za wszelki transport ponosi środowisko naturalne. Są produkowane w dużej mierze z surowca pochodzącego z recyclingu, co również ma niebagatelne znaczenie dla ekologii. Jednym z głównych atutów tarasów Timberness jest możliwość wybrania pomiędzy wersją ekonomiczną - City a bardziej luksusową - Select.

Ekonomiczna seria kompozytów City o szerokości 152 mm wytwarzana jest w dwóch długościach: 3 lub 4 metry, co pozwala ograniczyć koszty produkcji a co za tym idzie, cenę dla klienta. Ich wysokość to zaledwie 24 mm, zatem zwłaszcza w zestawie z niskim 20 mm legarem, doskonale sprawdzają się nie tylko na tarasach lecz również na balkonach, werandach i wszędzie tam, gdzie wysokość okładzin dekoracyjnych jest ograniczona poprzez np. progi.Tarasy kompozytowe Timberness w PoznaniuEleganckie deski Select o szerokości 180 mm można zamówić nie tylko w długościach standardowych, lecz także w dowolnej długości aż do 6,5 metra! Jest to produkt o bardzo nowoczesnym wyglądzie a jego zastosowanie pozwala na ciekawe aranżacje przestrzeni, ponieważ wraz z większą szerokością elementów zmniejsza się ilość sztuk potrzebnych do montażu systemu kompozytowego Timberness a możliwość docięcia desek na wymiar już w fabryce, pozwala w przypadku mniejszych inwestycji np. na wykonanie całej płyty tarasu bez łączeń elementów „od czoła” oraz na ograniczenie ilości odpadów pomontażowych. Ciekawostką jest fakt, że niedawno Fiberlab wprowadził do swojej oferty deski w otoczce polimerowej z rysunkiem drewna – model Forest, który daje jeszcze jedną możliwość aranżacji przestrzeni wokół domu pod względem estetyki. Jest to kolekcja okładzin kompozytowych o wyższym, 30 mm profilu oraz możliwości docięcia w fabryce na żądaną długość, nawet do 6,5 metra.

Warto także zwrócić uwagę na innowacyjny system montażu listew wykończeniowych w kompozytach Timberness. Dzięki zamocowaniu do desek systemu specjalnych łączników można osadzić listwy lub kątowniki bez widocznych na zewnątrz wkrętów. Jest to rozwiązanie jednocześnie bardzo estetyczne oraz funkcjonalne, ponieważ przytwierdzona w ten sposób listwa pracuje wraz deskami. Na koniec chciałbym dodać, że często pracujemy z tym materiałem. Wykonaliśmy już sporo inwestycji przy zastosowaniu systemów kompozytowych Timberness, więc mam okazję zaobserwować, jak te produkty sprawują się u klientów. I muszę przyznać, że bardzo dobrze!

Skontaktuj się z namiTarasy kompozytowe

Taras kompozytowy to doskonała opcja dla ludzi zabieganych, którzy po powrocie z pracy wolą wyjść przed dom wyłącznie po to, aby tam odpocząć.

Tarasy drewniane

Taras drewniany daje przyjemność obcowania z organicznym materiałem. To opcja dla osób, które kochają przyrodę i ekologiczne materiały.


Nasze realizacje

Tarasy kompozytowe

<

Taras kompozytowy to doskonała opcja dla ludzi zabieganych, którzy po powrocie z pracy wolą wyjść przed dom wyłącznie po to, aby tam odpocząć.

Tarasy drewniane

Taras drewniany daje przyjemność obcowania z organicznym materiałem. To opcja dla osób, które kochają przyrodę i ekologiczne materiały.