Nasze realizacje

Nasza firma jest niekwestionowanym liderem w branży od lat, specjalizując się w budowie tarasów z drewna i tarasów kompozytowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w każdy projekt, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i innowacyjne rozwiązania, które spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Nasze tarasy stanowią harmonijną synergię między estetyką a funkcjonalnością, tworząc przestrzenie, w których relaks staje się sztuką.

Tarasy kompozytowe

Taras kompozytowy to doskonała opcja dla ludzi zabieganych, którzy po powrocie z pracy wolą wyjść przed dom wyłącznie po to, aby tam odpocząć, zrelaksować się, poczytać książkę lub spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Deski z tego materiału nie wymagają olejowania i odnawiania, są też bardzo trwałe i… po prostu ładne!

Tarasy drewniane

Taras drewniany daje przyjemność obcowania z organicznym materiałem. To opcja dla osób, które kochają przyrodę, ekologiczne materiały i lubią czuć pod stopami naturalny dotyk prawdziwego drewna. Zapraszam Cię do obejrzenia wybranych inwestycji, które zrealizowaliśmy dla naszych klientów w Poznaniu i okolicach.

„Taras to miejsce, gdzie czas zwalnia, a życie nabiera smaku.”

Anna Quindlen

autorka, dziennikarka i publicystka

aj-studio.pl

Zbudujemy Twoje miejsce spokoju i relaksu