O nas
Realizacje
Kontakt

Taras kompozytowy Ultrashield - Poznań

Tarasy New Tech Woodiv – producenta deski Ultrashield z Poznania wyróżniają się na rynku na kilka sposobów. To, co natychmiast rzuca się w oczy, to ich ponadprzeciętna uroda i wygląd naturalnego drewna z jego subtelnymi różnicami kolorystycznymi oraz widocznym rysunkiem usłojenia. Wyjątkowy design tego systemu w dużej mierze polega na zastosowanej wierzchniej warstwie - polimerowej, bardzo trwałej otoczce, która oprócz dodatkowej ochrony rdzenia deski nadaje też wyjątkowe walory wizualne całemu tarasowi kompozytowemu. Jest to nowoczesne i doskonale przemyślane rozwiązanie technologiczne, które łączy funkcjonalność i trwałość z estetyką.

Taras Ultrashield Poznań - New Tech Wood jest dostępny w sześciu, przyjemnych dla oka kolorach. Co ciekawe, można do nich dobrać nie tylko pasujące barwą systemy ogrodzeniowe, profile elewacyjne i listwy wykończeniowe, lecz nawet takie drobiazgi, jak wkręty pod kolor materiału. A było nie było, detale i możliwość jak najlepszego dopasowania do siebie materiałów wykończeniowych, mają znaczenie dla ostatecznego efektu, zatem te dodatkowe opcje są często bardzo przydatne. Ciekawą opcją dla szczególnie wymagających klientów jest szeroka deska Ultrashield (Poznań). Jest wyjątkowo elegancka i nowoczesna a jej rozmiar to aż 210 mm. To dokładnie tyle, ile ma szerokości kartka A4. Materiał z rysunkiem i strukturą naturalnego drewna, w tym nietypowym wymiarze XL, naprawdę zwraca uwagę. Oczywiście oprócz tego dostępne są też materiały wykończeniowe o standardowej szerokości 138 mm, które są równie piękne, choć węższe. Niemniej jednak warto wspomnieć, że firma zadbała także o klientów życzących sobie naprawdę pokaźnych desek.Tarasy kompozytowe Ultrashield produkcji New Tech WoodTarasy kompozytowe Ultrashield (Poznań) to rozwiązanie ekologiczne. Producent – New Tech Wood chwali się, że materiał jest wytworzony w 90% z surowca pochodzącego z recyclingu oraz, że po okresie użytkowania możliwy jest 100% ponowny recycling tego kompozytu. Gdy dodać do tego fakt, iż gwarancja producenta wynosi aż 25 lat i obejmuje bardzo szerokie spektrum potencjalnych wad a przecież okres użytkowania może być jeszcze dłuższy, to faktycznie należy uznać, że jest to ekologiczny materiał. Dla środowiska (oraz dla nas, bo przecież jesteśmy częścią ekosystemu) jest również bardzo istotne, że w składzie tych desek nie ma szkodliwych klejów i chemikaliów.

Moja firma wykonała w Poznaniu i okolicznych miejscowościach już naprawdę wiele tarasów kompozytowych bazując na systemach Ultrashield i z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że jest to rzeczywiście bardzo odporny i godny polecenia materiał. Obserwuję, że u moich klientów spisuje się znakomicie na przestrzeni lat.

Skontaktuj się z namiTarasy kompozytowe

Taras kompozytowy Ultrashield (Poznań) to doskonała opcja dla ludzi zabieganych, którzy po powrocie z pracy wolą wyjść przed dom wyłącznie po to, aby tam odpocząć.

Tarasy drewniane

Taras drewniany daje przyjemność obcowania z organicznym materiałem. To opcja dla osób, które kochają przyrodę i ekologiczne materiały.


Nasze realizacje

Tarasy kompozytowe

<

Taras kompozytowy to doskonała opcja dla ludzi zabieganych, którzy po powrocie z pracy wolą wyjść przed dom wyłącznie po to, aby tam odpocząć.

Tarasy drewniane

Taras drewniany daje przyjemność obcowania z organicznym materiałem. To opcja dla osób, które kochają przyrodę i ekologiczne materiały.